Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Infoshare Academy: Kurs UX Design ze zniżką dla Rezydentów Olivii

17:30 - 20:30

2021
07.09
  • To wydarzenie minęło.

Nasz Rezydent, infoShare Academy organizuje 74-godzinny kurs UX Design. Zdobędziesz tam praktyczną wiedzę, która umożliwi Ci tworzenie cyfrowych produktów, które nie wymagają instrukcji obsługi. Dowiesz się, jak wygląda proces projektowy, w jaki sposób przeprowadzić badania, jak korzystać z narzędzi do budowania prototypów oraz jak testować wdrożone rozwiązania. Pracownicy naszego centrum biznesowego mogą skorzystać ze specjalnej zniżki! Wystarczy dać znać Organizatorom, że jesteście z Olivii.

infoShare Academy to jedna z największych szkół IT w Polsce. Specjalnie dla pracowników Olivia Business Centre i O4  Coworking ma specjalne rabaty na kursy rozwojowe, m.in. ten:) Kod zniżkowy to “OBC2021”, podajecie go w trakcie zgłoszenia mailowego lub rozmowy z konsultantem. Kursy są organizowane wieczorami i nie kolidują z godzinami pracy. Na kursy możecie zapisać się indywidualnie, możecie także wykupić pakiet grupowy przez firmę. Wszystkie pytania ślijcie na adres: kontakt@infoshareacademy.com

Dla kogo?

  • Dla kreatywnych, którzy lubią projektować czytelne, intuicyjne i funkcjonalne interfejsy użytkownika i łączyć je z potrzebami  biznesu. Jedna z najpopularniejszych dróg rozwojowych dla osób kreatywnych w ostatnich latach.

Co zyskasz?

  • Poznasz i nauczysz się korzystać z narzędzi niezbędnych w pracy UX Designera. Będą to między innymi narzędzia do: prototypowania i projektowania, prowadzenia testów oraz badań użytkowników, a także narzędzia do komunikacji.
  • Nauczysz się pracy w zespole projektowym. Poznasz i przejdziesz przez wszystkie etapy procesu UX-owego. Dzięki zdobytej wiedzy będziesz w stanie zdobyć praktyczne doświadczenia oraz uniknąć najczęściej popełnianych błędów.
  • Praktyka jest najważniejsza, dlatego podczas kursu będziesz realizował(a) projekt pracując w kilkuosobowym zespole – to symulacja codziennej pracy w realnej firmie. Dzięki temu nauczysz się stosować zdobytą wiedzę oraz zbudujesz pierwszy projekt do swojego portfolio.

Termin kursu
 7 września 2021 – 4 listopada 2021

  • wtorki i czwartki w godz. 17.30 – 20.30

Cena
2699 zł (dla Rezydentów Olivii zniżka!)

TU ZNAJDZIESZ KOMPLET INFORMACJI

 

Szczegóły

Data:
7 września
Czas:
17:30 - 20:30
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

infoShare Academy
Telefon:
530 100 686
Email:
kontakt@infoshareacademy.com
Strona internetowa:
http://infoshareacademy.com/

Miejsce

wydarzenie online