Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

InfoShare Academy: Kurs UI Design ze zniżką dla Rezydentów Olivii

17:30 - 20:30

PLN2699
2021
01.09
  • To wydarzenie minęło.

Nasz Rezydent, infoShare Academy organizuje 74-godzinny zdalny kursu UI Design. W jego trakcie zdobędziesz praktyczną wiedzę, która umożliwi Ci tworzenie przyciągających wzrok, profesjonalnych interfejsów, które działają! Dowiesz się, jak wyglądają proces projektowy i współpraca w interdyscyplinarnym zespole oraz jak tworzyć elementy stron i aplikacji, by były nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne.

Pracownicy naszego centrum biznesowego mogą skorzystać ze specjalnej zniżki! Wystarczy dać znać Organizatorom, że jesteście z Olivii.

infoShare Academy to jedna z największych szkół IT w Polsce. Specjalnie dla pracowników Olivia Business Centre i O4  Coworking ma specjalne rabaty na kursy rozwojowe, m.in. ten:) Kod zniżkowy to “OBC2021”, podajecie go w trakcie zgłoszenia mailowego lub rozmowy z konsultantem. Kursy są organizowane wieczorami i nie kolidują z godzinami pracy. Na kursy możecie zapisać się indywidualnie, możecie także wykupić pakiet grupowy przez firmę. Wszystkie pytania ślijcie na adres: kontakt@infoshareacademy.com

Interfejsy są kluczowe

Interfejs użytkownika jest jak dobry żart. Jeżeli musisz go wytłumaczyć, to znaczy, że nie jest już taki dobry. Chociaż te dwa zdania można traktować z przymrużeniem oka, coraz częściej możemy zauważyć z pozoru proste aplikacje, które zawierają przesadzoną ilość własnych gestów i sporo elementów poukrywanych. Zadaniem UI Designera jest sprawienie, aby użytkownik czuł się swobodnie, korzystając z interfejsu.

Termin kursu

1 września 2021 – 27 października 2021

  • poniedziałki i środy w godz. 17.30 – 20.30

Cena
2 699 zł (dla Rezydentów Olivii zniżka!)

 

TU ZNAJDZIESZ KOMPLET INFORMACJI

 

 

Szczegóły

Data:
1 września
Czas:
17:30 - 20:30
Koszt:
PLN2699
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
https://infoshareacademy.com/kursy/zdalny-kurs-ui-designer/

Organizator

infoShare Academy
Telefon:
530 100 686
Email:
kontakt@infoshareacademy.com
Strona internetowa:
http://infoshareacademy.com/

Miejsce

wydarzenie online