Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

II Debata Metropolitalna w Olivii: mobilność

15:00 - 17:00

2018
02.03
  • To wydarzenie minęło.

Przed nami II Metropolitalna Debata w Olivii. Wraz z „Dziennikiem Bałtyckim” – organizatorem przedsięwzięcia i jego partnerem merytorycznym, stowarzyszeniem Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot zastanawiamy się nad tym, jak budować silną metropolię, dobrze służącą mieszkańcom naszego regionu. W Olivia Business Centre przez całe półrocze 2018 roku spotykać się będą przedstawiciele samorządów, uczelni, instytucji kultury, sztuki, przedsiębiorcy i politycy, poruszając tematy najistotniejsze dla naszej aglomeracji.

Już 2 marca w Olivii odbędzie się rozmowa na temat mobilności. Metropolia to bowiem dla mieszkańców całego regionu w pierwszej kolejności nadzieja na poprawę komunikacji. Chcemy, by było nam łatwiej przemieszczać się zarówno w obrębie Gdańska, Gdyni i Sopotu, jak i pomiędzy „rdzeniem” metropolii a sąsiednimi miastami czy gminami. Dyskutować będziemy zatem o transporcie zbiorowym, w tym ujednoliconym bilecie. Podczas spotkania poruszone zostaną też kwestie związane z rozwojem SKM i Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Rozmówcy szukać także będą nowoczesnych rozwiązań – w agendzie jest m.in. temat roweru metropolitalnego. W debacie „Metropolia i mobilność” uczestniczyć będą politycy samorządowi oraz eksperci. Początek spotkania w piątek 2 marca o godzinie 15:00Można je będzie śledzić na bieżąco na profilu FB „Dziennika Bałtyckiego”.

Jeżeli chcesz wziąć udział w II Metropolitalnej Debacie w Olivii, zgłoś się za pomocą formularza dostępnego na stronie „Dziennika Bałtyckiego”. Napisz, jakie tematy związane z obszarem metropolitalnym Cię interesują. Drogą elektroniczną otrzymasz potwierdzenie możliwości udziału w debacie. Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

 

Wejdź na stronę serwisu dedykowanego Metropolitalnym Debatom w Olivii 

Zgłoś chęć udziału w spotkaniu 

Szczegóły

Data:
2 marca 2018
Czas:
15:00 - 17:00
Wydarzenie Categories:
, ,
Strona internetowa:
http://www.dziennikbaltycki.pl/metropolitalne-debaty-w-olivii/

Organizator

Dziennik Bałtycki
Strona internetowa:
www.dziennikbaltycki.pl

Miejsce

Olivia Sky Club (budynek Olivia Tower, 12. piętro)
ul. Grunwaldzka 472
Gdańsk,
+ Google Map