Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Geek Girls Carrots Trójmiasto #47

18:00 - 21:00

Darmowy
2018
10.12
  • To wydarzenie minęło.

Ho ho ho Karotki!

Zima zbliża się do nas coraz większymi krokami, a my tymczasem zapraszamy Was na spotkanie Geek Girls Carrots #47. Mroźne powietrze i świąteczne przygotowania nie powstrzymają nas przed organizacją kolejnego spotkania z naszymi specjalistami ze świata IT. Niech ta świąteczna magia wpłynie także w moc technologii.

Agnieszka Rosner Scrum Master do budowania efektywnych zespołów podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Podzieli się z nami swoim doświadczeniem i energią.

Bartek Banachewicz wygłosi prelekcję o Naming Things. Każdy z nas nazywa rzeczy, ale nie każdy uważa, że to jak coś nazwiemy jest naprawdę ważne. Bartek opowie o tym, jakie konsekwencje może mieć dobra i zła nazwa, i jak unikać tych drugich.

Pamiętajcie, że nasze spotkania są dla Pań jak i Panów!
Czekamy na Was w O4 Coworking!

O4 Coworking to jeden z największych coworkingów w Polsce. Oprócz przestrzeni do efektywnej pracy O4 Coworking tworzy przede wszystkim zintegrowaną społeczność. Dzięki temu wśród coworkerów tworzą się naturalne relacje, dzięki którym firmy stają się dla siebie partnerami, klientami, inwestorami, mentorami, a nawet przyjaciółmi. W biznesowym sercu Trójmiasta – Olivia Business Centre – O4 Coworking zgromadziło ponad 70 firm z 7 różnych krajów. Oprócz standardowych elementów biura takich jak przystosowana przestrzeń, wifi, niezbędne sprzęty i hektolitry kawy, znajdziecie tam całą masę ciekawych osobowości, będziecie uczestniczyć w wielu zróżnicowanych tematycznie eventach, warsztatach i projektach edukacyjnych. Przyjdź do O4 Coworking, poczuj się tu jak u siebie.

Zapisy tutaj!

Szczegóły

Data:
Grudzień 10
Czas:
18:00 - 21:00
Koszt:
Darmowy

Organizator

Geek Girls Carrots
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/groups/ggc3miasto/

Miejsce

Coworking O4
Grunwaldzka 472B
Gdańsk, Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://o4.network