Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

A gdyby tak rzucić wszystko i zacząć programować?

18:00 - 20:00

2020
04.02
 • To wydarzenie minęło.

Myślisz o zmianie swojej kariery? Chcesz zdobyć przydatne umiejętności? Zastanawiasz się nad nauką programowania? Pora przeobrazić marzenia w plany, a następnie wcielić je w życie. Przeciwności? Przekonaj się, że to tylko wewnętrzne blokady. Przyjdź na kolejne spotkanie informacyjne z absolwentami, trenerami i konsultantami HR z infoShare Academy. Opowiemy Ci jak w praktyce wygląda praca programisty i jak zabrać się za naukę programowania. Przygotuj pytania, które Cię nurtują, aby zadać je naszym gościom. Pomożemy rozwiać Twoje wątpliwości.

 • Data: 04.02.2020
 • Godzina: 18:00
 • Miejsce: Olivia Business Centre, O4 Coworking (parter), al. Grunwaldzka 472B

Obowiązkowa rejestracja: https://evenea.pl/event/spotkanie-informacyjne-luty20/

Na spotkaniu dowiesz się:

 • Jak zacząć naukę programowania?
 • W jaki sposób wybrać technologię dla siebie?
 • Jak wygląda rynek pracy w branży IT?
 • Jak przebiega rekrutacja na stanowisko developera i jak należy się do niej przygotować?
 • Jak uczą nasi trenerzy na kursie programowania

Opowiemy Ci o branży IT i postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości związane z rozpoczęciem nauki programowania. Dowiesz się też jak wygląda rekrutacja do firm w tej branży oraz jak należy się do niej przygotować. Wszystko po to, żeby ułatwić Ci wejście na rynek, który stoi otworem przed każdą osobą przygotowaną i zmotywowaną do pracy oraz ciągłej nauki. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań w trakcie spotkania, jak i po – w bezpośredniej rozmowie z uczestnikami. Do zobaczenia!

Harmonogram:

 • 18.00 – O branży IT i o językach programowania – opowie Andrzej Kiesz, CEO infoShare Academy
 • 18.15 – O kursie z perspektywy trenera i doświadczonego programisty – opowie Bartosz Cytrowski, trener infoShare Academy
 • 18.30 – O przygodzie z programowaniem – opowie Hubert Pieśniak, absolwent infoShare Academy
 • 18.45 – O rekrutacji w IT i cechach dobrego programisty – opowie Paulina Ziomek – Wołczkiewicz, konsultantka HR w infoShare Academy
 • 19.00 – o kursach w Akademii i możliwościach finansowania – Andrzej Kiesz, CEO infoShare Academy
 • 19.15 – pytania od publiczności i dyskusja
 • 19.30 – Kahoot
 • 19.45 – Networking

Prelegenci:

Andrzej Kiesz – CEO infoShare Academy oraz współtwórca infoShare, jednej z największych konferencji technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Wcześniej w Wirtualnej Polsce na stanowisku Kierownika Działu Projektów WWW, odpowiedzialny za technologiczny rozwój licznych serwisów i usług webowych uruchamianych przez WP.

Paulina Ziomek-Wołczkiewicz – Absolwentka Ratownictwa Medycznego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Po 5 latach pracy na Oddziale Ratunkowym postanowiła zostawić medycynę i całkowicie poświęcić się zgłębianiu wiedzy z obszaru HR. Posiada kilkuletnie doświadczenie w realizowaniu procesów rekrutacyjnych, głównie w branży IT. W infoShare Academy odpowiedzialna za przygotowanie kursantów do wejścia na rynek pracy. Uwielbia Tatry, dalekie i bliskie podróże oraz gotowanie. Miłośniczka kawy.

Bartosz Cytrowski – Starszy inżynier oprogramowania w firmie Spartez i od 2015 roku trener w infoShare Academy, gdzie na sali szkoleniowej spędził ponad trzy tysiące godzin. Od 2006 roku związany z tworzeniem aplikacji internetowych. Pracował w projektach fullstackowych opartych na Javie, .Necie, PHP i Node.js m.in. dla firm Schibsted Tech Polska oraz Tidal. Zafascynowany funkcyjnym programowaniem reaktywnym, projektowaniem złożonych interfejsów użytkownika, wizualizacjami oraz przetwarzaniem danych. Specjalizuje się w języku JavaScript i bibliotece React. W przerwach od kodowania znajdziecie go przy stole do piłkarzyków.

Hubert Pieśniak – Software Engineer w EPAM Systems, kodujący w Javie. Od dziecka pasjonat technologii, któremu programowanie jako hobby towarzyszyło od najmłodszych lat. Do branży IT trafił jednak bardzo okrężną drogą. Studiował Ekonomię na SGH, UEP i Sogang University w Seulu. Do niedawna prowadził największy klub bilardowy na Pomorzu, wcześniej sklepy jubilerskie do których importował towar z Włoch, Turcji i Tajlandii, tuż po tym jak reprezentował firmę sprzedającą mufy do kabli wysokonapięciowych. Człowiek wielu pasji i zainteresowań.

Organizator Warsztatów:
InfoShare Academy – uczymy programowania to szkoła programowania założona w maju 2015 roku. Jesteśmy jedną z największych akademii IT w Polsce z oddziałami w kilku miastach. Prowadzimy intensywne warsztaty z zakresu front-end, back-end (w tym Java, Python), Data Science, a także zwinnych metodyk prowadzenia projektów. Uczymy programowania od podstaw i przygotowujemy naszych absolwentów do wejścia na rynek IT. Stawiamy na wysoką jakość prowadzonych szkoleń, dzięki czemu mamy pewność, że firmy zyskują dobrze przygotowanych do pracy Junior Developerów.

Szczegóły

Data:
Luty 4
Czas:
18:00 - 20:00
Wydarzenie Categories:
,
Strona internetowa:
https://evenea.pl/event/spotkanie-informacyjne-luty20/

Organizator

infoShare Academy
Telefon:
530 100 686
Email:
kontakt@infoshareacademy.com
Strona internetowa:
http://infoshareacademy.com/

Miejsce

O4 Coworking
Grunwaldzka 472B
Gdańsk, Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://o4.network