Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Forum Przedsiębiorstw 2019

09:00 - 15:00

2019
29.05

Już 29 maja w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni po raz 14 odbędzie się Forum Przedsiębiorstw, jedna z największych konferencji kierowanych do pomorskich firm. Partnerami Strategicznymi tegorocznego wydarzenia są: Olivia Business Centre, Pekao SA. Euler Hermes, Open Eyes Economy Summit oraz Mindlab.

W ramach Sesji Głównej tegorocznego wydarzenia uczestnicy wysłuchają m.in. komentarza ekonomicznego dotyczącego bieżącej sytuacji gospodarczej i trendów makroekonomicznych, który wygłosi dr Marcin Mrowiec – główny ekonomista banku Pekao SA. Prof. Jerzy Hausner oraz Mateusz Zmyślony przedstawią tematy związane z tzw. ekonomią otwartych oczu, z wymiarem społecznym działania przedsiębiorstw. Jak przezwyciężać trudności w życiu prywatnym i biznesowym, a porażki przekłuwać w sukcesy opowie uczestnikom jedna z najlepszych polskich himalaistek, zdobywczyni ośmiu dziewięciotysięczników, Kinga Baranowska. Sesję Główną zakończy moderowana rozmowa ekspertów dotycząca wyzwań stojących przed pomorskimi firmami.

W ramach przerw zaplanowany jest moderowany networking, dzięki któremu uczestnicy będą mogli nawiązywać owocne kontakty biznesowe. Chętni będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji w takich tematach jak Fundusze Europejskie dla firm, eksport czy gospodarka obiegu zamkniętego.

Po przerwie odbędą się warsztaty i prezentacje podzielone tematycznie na 3 obszary : Finanse i Eksport, Zmiana oraz Sprzedaż.

W bloku Finanse i Eksport będzie mowa między innymi o praktycznych sposobach zarządzania ryzykiem walutowym, budowaniu przewagi konkurencyjnej czy bezpiecznych kierunkach eksportowych.

W bloku Sprzedaż uczestnicy dowiedzą się jak profesjonalnie wizualizować dane a także porozmawiają o tym, czy istnieje przepis na sukces w sprzedaży i jak skutecznie zarządzać ryzykiem walutowym.

W obszarze Zmiana poruszone zostaną kwestie związane z turkusowym zarządzaniem, wykorzystaniem social mediów zarówno w kreowaniu zewnętrznego wizerunku firmy jak i relacji z pracownikami.

Wydarzenie jest bezpłatne (obowiązuje zwrotna kaucja), obowiązuje rejestracja (od 15 kwietnia) na stronie wydarzenia www.forumprzedsiebiorstw.pl

Szczegóły

Data:
Maj 29
Czas:
09:00 - 15:00
Wydarzenie Categories:
,

Organizator

Forum Przedsiębiorstw
Telefon:
58 323 32 28
Email:
forum@arp.gda.pl
Strona internetowa:
http://forumprzedsiebiorstw.pl/

Miejsce

Pomorski Park Naukowo – Technologiczny
aleja Zwycięstwa 96/98
Gdynia, pomorskie 81-451 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.ppnt.pl