Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Forum Przedsiębiorstw 2019

09:00 - 15:00

2019
29.05
  • To wydarzenie minęło.

Już 29 maja w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni po raz 14 odbędzie się Forum Przedsiębiorstw, jedna z największych konferencji kierowanych do pomorskich firm. Partnerami Strategicznymi tegorocznego wydarzenia są: Olivia Business Centre, Pekao SA. Euler Hermes, Open Eyes Economy Summit oraz Mindlab.

W ramach Sesji Głównej tegorocznego wydarzenia uczestnicy wysłuchają m.in. komentarza ekonomicznego dotyczącego bieżącej sytuacji gospodarczej i trendów makroekonomicznych, który wygłosi dr Marcin Mrowiec – główny ekonomista banku Pekao SA. Prof. Jerzy Hausner oraz Mateusz Zmyślony przedstawią tematy związane z tzw. ekonomią otwartych oczu, z wymiarem społecznym działania przedsiębiorstw. Jak przezwyciężać trudności w życiu prywatnym i biznesowym, a porażki przekłuwać w sukcesy opowie uczestnikom jedna z najlepszych polskich himalaistek, zdobywczyni ośmiu dziewięciotysięczników, Kinga Baranowska. Sesję Główną zakończy moderowana rozmowa ekspertów dotycząca wyzwań stojących przed pomorskimi firmami.

W ramach przerw zaplanowany jest moderowany networking, dzięki któremu uczestnicy będą mogli nawiązywać owocne kontakty biznesowe. Chętni będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji w takich tematach jak Fundusze Europejskie dla firm, eksport czy gospodarka obiegu zamkniętego.

Po przerwie odbędą się warsztaty i prezentacje podzielone tematycznie na 3 obszary : Finanse i Eksport, Zmiana oraz Sprzedaż.

W bloku Finanse i Eksport będzie mowa między innymi o praktycznych sposobach zarządzania ryzykiem walutowym, budowaniu przewagi konkurencyjnej czy bezpiecznych kierunkach eksportowych.

W bloku Sprzedaż uczestnicy dowiedzą się jak profesjonalnie wizualizować dane a także porozmawiają o tym, czy istnieje przepis na sukces w sprzedaży i jak skutecznie zarządzać ryzykiem walutowym.

W obszarze Zmiana poruszone zostaną kwestie związane z turkusowym zarządzaniem, wykorzystaniem social mediów zarówno w kreowaniu zewnętrznego wizerunku firmy jak i relacji z pracownikami.

Wydarzenie jest bezpłatne (obowiązuje zwrotna kaucja), obowiązuje rejestracja na stronie wydarzenia www.forumprzedsiebiorstw.pl

To wydarzenie TYLKO DLA OSÓB NASTAWIONYCH NA ROZWIJANIE SWOJEGO BIZNESU! Jeśli do nich należysz, nie może ciebie tam zabraknąć – 29 maja (środa), Pomorski Park Naukowo Technologiczny w Gdyni.

W programie:

  • prof. Jerzy Hausner przedstawi korzyści z „gospodarki otwartych oczu”
  • Kinga Baranowska – wybitna himalaistka, zdobywczyni dziewięciu ośmiotysięczników – opowie o tym, jak radzić sobie z wyzwaniami i kryzysami?
  • Mateusz Zmyślony – człowiek-instytucja, guru wśród profesjonalistów marketingu, zajmie się ideami i wartościami w biznesie
  • eksperci partnerów merytorycznych Forum przedstawią sposoby finansowania eksportu
  • sesje poświęcone zmianie i sprzedaży, a także modelom biznesowym w gospodarce obiegu zamkniętego
  • spotkanie networkingowe

Szczegóły

Data:
29 maja 2019
Czas:
09:00 - 15:00
Wydarzenie Categories:
,

Organizator

Forum Przedsiębiorstw
Telefon:
58 323 32 28
Email:
forum@arp.gda.pl
Strona internetowa:
http://forumprzedsiebiorstw.pl/

Miejsce

Pomorski Park Naukowo – Technologiczny
aleja Zwycięstwa 96/98
Gdynia, pomorskie 81-451 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.ppnt.pl