Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Forum online: Mistrzowskie Talenty

10:00 - 12:45

2021
24.06
  • To wydarzenie minęło.
Centrum Rozwoju Talentów obchodzi pięciolecie działalności! Z tej okazji organizuje wyjątkowe wydarzenie: jubileuszową konferencję online z Mistrzowskimi Talentami w roli głównej!
x
FORUM ONLINE: MISTRZOWSKIE TALENTY ODBĘDZIE SIĘ 24 CZERWCA W GODZ. 10:00-12:45
x
Za pośrednictwem forum CRT chce przedstawić żywe przykłady na to, że niezależnie od rzeczywistości, w jakiej żyjemy, warto postawić na talenty. Dlaczego to właśnie one są siłą napędową sukcesu?
Do udziału zaproszono specjalnych gości, którzy wskażą, co jest szczególnie ważne w rozwijaniu talentów, które bez względu na miejsce, czas i warunki, jakie nas spotykają, pozostają trwałe i niezmienne. Andrzej Bargiel, Miłosz Brzeziński, Renata Gut, Marcin Prokop – to oni pomogą nam dowieść siły talentów w życiu każdego z nas i inspirując do zmian i pokażą, jak wiele zależy od nas samych!
x
O prelegentach:
Renata Gut – trener biznesu i edukacji od 25 lat, przedsiębiorca, konsultant, wykładowca w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Właścicielka Instytutu Talentów FLASHPOINT, w którym popularyzuje teorię Instytutu Gallupa. Diagnozuje dzieci, młodzież i dorosłych  – inspirując innych do odkrywania swoich talentów i mocnych stron. Autorka modelu „Zielona Ścieżka”, współautorka m.in. książek „Zarządzanie sobą na Zielonej Ścieżce”, „Pokolenie Y”. Jako wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego prowadzi autorskie programy: przedmiot „Zarządzanie sobą” dla kierunków MBA oraz kurs „Odkryj swoje Talenty i mocne strony. Zarządzanie Sobą na Zielonej Ścieżce”.
x
Andrzej Bargiel – trzykrotny mistrz Polski w skialpiniźmie, biegacz górski i himalaista, ratownik-ochotnik TOPR. Rekordzista świata w biegu na Elbrus oraz pierwszy Polak, któremu w 2013 r. udało się zdobyć ośmiotysięcznik Shishapangma na nartach oraz zjechać z jego wierzchołka. Ustanowił rekordowy czas wejścia na szczyt Manaslu i jako drugi człowiek w historii zjechał z tego szczytu na nartach do bazy. W 2015 r. jako pierwszy człowiek na świecie zjechał na nartach z osławionego szczytu Broad Peak, a w kolejnym roku po tym wyczynie pobił o 12 dni rekord ustanowiony w 1999 r. przez Denisa Urubko i Andreja Mołotowa w zdobyciu pięciu siedmiotysięczników położonych na terenie byłego ZSRR tzw. Śnieżnej Pantery. W 2018 r. jako pierwszy człowiek w historii zjechał z wierzchołka K2.
x
Miłosz Brzeziński – autor, doradca w zakresie efektywności i społecznego rozumienia zjawisk psychologicznych, współpracujący z organizacjami na całym świecie. Honorowy członek założyciel Trend House Warsaw przy Cambridge Innovation Center. Mentor AIP Business Link, członek Rady Ekspertów ośrodka analitycznego THINKTANK, certyfikowany coach International Coaching Community, wykładowca akademicki, m. in. w programach Executive DBA i Executive MBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk.
x
Marcin Prokop – dziennikarz, prezenter, laureat nagrody Wiktor 2013 w kategorii Osobowość Medialna. Posiada bardzo dużą zawodową praktykę, zdobywaną zarówno w charakterze osoby zarządzającej (był m.in. redaktorem naczelnym „Machiny“, „Filmu“ i „Przekroju“), piszącej (dziennikarz prasowy w wielu tytułach), działającej w radiu (autorski cykl „Duży wywiad“ w Radiu Zet) jak i prowadzącej liczne programy telewizyjne o bardzo różnym charakterze (od dużych rozrywkowych formatów takich jak „Mam Talent“ w TVN, poprzez autorski talk show „Prokop i Panny“ w TVP, po codzienną telewizję na żywo u boku Doroty Wellman w „Dzień Dobry TVN“).
x
Więcej informacji o wydarzeniu, prelegentach oraz ich wystąpieniach:
https://mistrzowskietalenty.gcb.visitgdansk.com/
x

ZAREJESTRUJ SIĘ NA BEZPŁATNE WYDARZENIE 

x

Szczegóły

Data:
24 czerwca
Czas:
10:00 - 12:45
Wydarzenie Categories:
, ,
Strona internetowa:
https://mistrzowskietalenty.gcb.visitgdansk.com/

Organizator

Centrum Rozwoju Talentów
Telefon:
(58) 500-56-30
Email:
informacja@centrumtalentow.pl
Strona internetowa:
www.centrumtalentow.pl

Miejsce

wydarzenie online