Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

FinTech Nights #2

18:00 - 22:00

2019
26.03
  • To wydarzenie minęło.

26 marca zapraszamy do gdańskiego Olivia Sky Club (Olivia Tower, al. Grunwaldzka 472) na Fintech Nights #2!

Fintech Nights to cykl spotkań przedstawicieli branży #fintech w Trójmieście. Wspieramy budowanie relacji, wymianę doświadczeń, dzielenie się wiedzą o rynku i innowacjach łączących finanse i technologię. Organizatorem cyklu Fintech Nights jest BEST S.A.

Agenda Fintech Nights #2:

17:45 – 18:00 Rejestracja

18:00 – 18:10 Przywitanie

18:10 – 18:50 Marcin Kusznier – Bankowe API… i co dalej?

18:50 – 19:30 Yaroslav Yaroslavskiy – Non-traditional data in SME underwriting

19:30 – 20:10 Maks Stempniewicz – Startup Ecosystem. Hack Your Culture!

20:10 – 21:00 Networking

Marcin Kusznier – Wydział Bankowości Mobilnej i Open Bankingu, Nest Bank SA

Wieloletni pracownik branży finansowej i informatycznej. Autor innowacyjnych i cenionych rozwiązań organizacyjnych i technologicznych ze szczególnym uwzględnieniem systemów sprzedaży i obsługi posprzedażowej (m.in. pierwsze w Polsce wykorzystanie biometrii w bankowości mobilnej). Od 2016 roku związany z Nest Bankiem, gdzie odpowiada za rozwój bankowości mobilnej i open-banking. Pasjonat zastosowania technologii mobilnych w biznesie i idei otwartej bankowości.

Yaroslav Yaroslavskiy – co-founder and CMO of Upswot

Mr. Yaroslavskiy is co-founder and CMO of Upswot. Has over 18 years of experience in sales, advertising and marketing. Development and new business areas, investment attracting. Investor and co-founder in several companies from different fields: creative laboratoty, charity fund, model management agency, event agency.

Maks Stempniewicz – Entrepreneur in Residence, EY

Maks dołączył do EY w styczniu 2019 w roli Entrepreneur in Residence, przejmując obowiązki w zakresie Corporate Innovation Development oraz zarządzanie EYnovation w Polsce i regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Program EYnovation zrzesza spółki technologiczne z globalnym potencjałem i ambicjami, oferując im dostęp do usług i ekosystemy EY. Wcześniej przez niemal 5 lat prowadził działania nakierowane na startup-y i środowisko technologiczne w ramach Microsoft również w regionie CEE. Ukończył studia ekonomiczne na Bradford University, Akademii im. Leona Koźmińskiego oraz Uniwersytecie Gdańskim.

Dołącz także do naszej grupy na LinkedIn Fintech Nights społeczność, by wspólnie kontynuować dyskusje ze spotkań, rozwijać nowe wątki, szukać inspiracji oraz być na bieżąco m.in. z informacjami o kolejnych spotkaniach z cyklu Fintech Nights.

Regulamin wydarzenia dostępny jest tutaj. Jeżeli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami: komunikacja@best.com.pl

Do zobaczenia!

Zespół Fintech Nights

REJESTRACJA NA WYDARZENIE

Szczegóły

Data:
26 marca 2019
Czas:
18:00 - 22:00
Wydarzenie Categories:
, ,
Strona internetowa:
https://evenea.pl/imprezy/konferencje/gdansk/fintech-nights-2-218668/?source=directory

Organizator

BEST S.A.

Miejsce

Olivia Sky Club (budynek Olivia Tower, 12. piętro)
ul. Grunwaldzka 472
Gdańsk,
+ Google Map