Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Employer Branding, a strategia firmy – panel ekspercki

09:00 - 11:00

2019
23.04
  • To wydarzenie minęło.

Olivia Business Centre wraz z Pracodawcami Pomorza zaprasza na spotkanie.

Kolejne wydarzenie z Sekcji PR i Marketingu Pracodawców Pomorza tym razem w temacie – „Employer Branding, a strategia firmy” – panel ekspertów z zakresu komunikacji, HR, marketingu oraz warsztat z zakresu budowania strategii EB dla uczestników.

AGENDA SPOTKANIA:

Biznes mikser fachowców, czyli co możemy wspólnie zrobić?

Temat spotkania – “Employer Branding, a strategia firmy” – panel ekspertów z zakresu komunikacji, HR, marketingu oraz praktyczna wymiana wiedzy.

 

Do grona panelistów dołączyła Ewa Szabuniewicz z firmy Staples Polska.

Posiada niemal 20-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowych zespołach, różnych branżach i w pełnym zakresie procesów HR. Specjalizuje się w obszarze zarządzania i wsparcia strategii, kultury organizacyjnej i zmian.

Podczas pracy między innymi w ERGO Hestii, GE Money Banku, Sony Pictures GBS czy BEST SA zajmowała się rozwojem menedżerów, projektowaniem procesów HR oraz zarządzaniem ich efektywnością, projektami fuzji i przejęć.

W STAPLES Solutions odpowiada za zarządzanie, HR oraz komunikację.

 

Tomasz Smorgowicz
Dziennikarz, marketer, menedżer. Doświadczony ekspert ds. strategii komunikacyjnych i marketingowych, CSR oraz tworzenia koncepcji brandingowych. Na co dzień doradza zarządom firm z branży spożywczej, produkcyjnej, TSL, finansowej, doradczej, FMCG oraz start-upom. Od ponad 15 lat Prezes Zarządu oraz CEO w Studio 102 Group, zrzeszającej agencję reklamowa typu 360 stopni, softwarehouse oraz firmę audytorsko-szkoleniową – Pomorskiego Pracodawcy Roku 2018. Założyciel Fundacji Rozwoju Społecznej Odpowiedzialności HELISA, szkoleniowiec oraz wykładowca akademicki. W 2015r. nominowany do nagrody “Ludzie, którzy zmieniają biznes” Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz TVP INFO. Członek Rady Programowej oraz ekspert ds. marketingu i społecznej odpowiedzialności biznesu Pracodawców Pomorza. Laureat kilkunastu nagród i wyróżnień m. in. nagrody głównej Stena Circular Economy Awards 2018 za projekt „Z GŁOWĄ / Pozbądź się wszystkiego co nie jest ci potrzebne”.

 

Aleksandra Chalimoniuk

Jestem wyznawcą zasady, że najlepsze rzeczy w życiu to nie są rzeczy a doświadczenia, dzięki którym stale się rozwijam. Mam 15 letnie doświadczenie pracy w mediach i komunikacji. Jestem doświadczonym dziennikarzem telewizyjnym i specjalistą PR. Współtworzyłam wiele programów w TVN 24 i Dzień Dobry TVN. Doświadczenie pracy w telewizji potrafię wykorzystać i przełożyć na działania wizerunkowe w dużym przedsiębiorstwie. W listopadzie 2013 r. rozpoczęłam pracę w firmie Sokołów SA. , gdzie zbudowałam od podstaw biuro Komunikacji i PR. Od listopada 2017 roku objęłam funkcję Dyrektora Komunikacji i PR w międzynarodowej sieci JYSK. Odpowiadam za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną, tworzę m.in. kampanie wizerunkowe angażujące pracowników.

 

Bolesław Drapella

20 lat doświadczenia w e-biznesie. Przedsiębiorca specjalizujący się w sektorach online branży lotniczej, turystyczno-hotelarskiej, ogłoszeń w internecie oraz szerzej w branży nieruchomości. W przeszłości pełniący funkcje VP of BizDev, CMO, CCO, COO, CHRO oraz prezesa spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W przeszłości również dyrektor hoteli w Wielkiej Brytanii. W przeszłości Prezes AirHelp Poland oraz Chief Operating Officer w Grupie AirHelp. Założyciel i prezes RoomAuction.com Ltd – zwycięzcy konkursu InfoShare Startup Contest w 2015r., w ramach którego zwyciężył w głosowaniu Jury z przeszło 150 innymi startupami z 19 krajów.

 

Łukasz Murawski

Psycholog społeczny – absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Doradca, wykładowca, partner w Studio 102 Sp. z o.o. Od początku drogi zawodowej związany z marketingiem i reklamą – specjalista w dziedzinie tworzenia wizerunku firmy, strategii komunikacji marki oraz realizacji kreatywnych pomysłów. Wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej. Mentor w inkubatorze Starter w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości. Trener w Agencji Rozwoju Pomorza. Regularnie prowadzi szkolenia dla firm oraz instytucji wspierających biznes. Maratończyk.

 

MIEJSCE
O4 Coworking, Olivia Four, sala JOWISZ
Aleja Grunwaldzka 472B, Gdańsk

Spotkanie przy porannej kawie szacowane jest na 90-120 minut. Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń. Zapisz się.

Szczegóły

Data:
23 kwietnia 2019
Czas:
09:00 - 11:00
Wydarzenie Categories:
,

Organizator

PRACODAWCY POMORZA
Telefon:
(58) 345 83 74
Email:
biuro@pracodawcypomorza.pl
Strona internetowa:
www.pracodawcypomorza.pl

Miejsce

O4 Coworking
Grunwaldzka 472B
Gdańsk, Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://o4.network