Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Cotygodniowa kawa z rekruterem-15 minut z ekspertem rynku pracy

10:30 - 10:45

2020
26.05
  • To wydarzenie minęło.

Zapraszamy wraz z O4 Flow na 15 minutową, cotygodniową, czwartkową kawę z ekspertem rynku pracy.

Nie musisz szukać pracy, zatrudniać, zwalniać, zastanawiać się nad zmianą, żeby być na bieżąco z tym, co w trawie piszczy na rynku pracy.

Jeśli chcesz wiedzieć coś więcej o:

  • procesach rekrutacji,
  • outplacemencie,
  • employer brandingu,
  • employee brandingu


Koniecznie dołącz do kawy z O4. Co czwartek, o godzinie 10:30 spotykamy się na szybki rozruch i rozpracujemy całą masę różnych tematów – od tego, czy warto zmienić piżamę nocną na dzienną, do tego jak dobrze skończyć spotkanie rekrutacyjne, by doszło do kolejnego 😉

Dołącz do wydarzenia, a my będziemy Ci przypominać, kiedy kolejne spotkanie! Bądź z nami i naucz się czegoś nowego 🙂

Zapisz się na webinar tutaj: https://livewebinar.com/919-066-371

Harmonogram:

26.05 – Zadzwonimy do Pani/Pana – czyli życie po rekrutacji.

Paulina Podolska – właścicielka i współzałożycielka EnterRoom.
Jej szkolenia przyciągają setki uczestników, którzy wychodzą z ogromem wiedzy i świetnym humorem 🙂 Jest doświadczonym, niezwykle efektywnie działającym managerem. Już podczas studiów współtworzyła jedną z pierwszych w Polsce agencji pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, z którą związana była do 2019 roku. Wieloletnie doświadczenie świetnie wykorzystuje w pracy ze studentami, słuchaczami i uczniami. Jest efektywnym i cenionym szkoleniowcem.

Dominika Rossa– Head of O4 Flow, pierwszego w Polsce coworkingu stworzonego przez kobiety z myślą o kobietach, przedsiębiorczyni, doktorantka Uniwersytetu SWPS na wydziale psychologii. Od 18 lat zajmuje się komunikacją interpersonalną i marketingową oraz przedsiębiorczością, zwłaszcza kobiet. Wykłada na USWPS w Warszawie i Uniwersytecie Gdańskim. Prowadzi warsztaty z zakresu komunikacji, wystąpień publicznych, zarządzania sobą w czasie i pracą w zespole. Jest mentorką
w międzynarodowych programach akceleracyjnych. Zwyciężczyni plebiscytu Gdańsk Miastem Przedsiębiorczych w kategorii Przedsiębiorczość Wspierająca Markę Gdańska i konkursu British Council i Ambasady Brytyjskiej: Young Creative Entrepreneur.

Szczegóły

Data:
26 maja
Czas:
10:30 - 10:45
Wydarzenie Categories:
, ,

Organizator

O4 Flow
Strona internetowa:
poczujflow.pl