Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Azymut na szczęście. Metoda biegun w życiu i biznesie

18:00 - 20:00

2018
19.02
  • To wydarzenie minęło.

„Każdy musi w życiu odkryć własny biegun. Później wystarczy go zdobyć”. 

Marek Kamiński

Początek każdego roku to czas wyznaczania nowych celów, określania planów i konkretyzowania marzeń do spełniania. W Olivii wierzymy, że szczęście jest sumą naszych doświadczeń oraz drogą, na której mamy możliwość rozwijania swojego potencjału i aktywnego wzrastania.

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym spotkaniu, podczas którego Marek Kamiński (charyzmatyczny lider, podróżnik, myśliciel, wybitna osobowość polskiego sportu i biznesu), który wybrał Olivię jako miejsce siedziby swojej fundacji, podzieli się doświadczeniem budowania szczęścia w swoim życiu, zarówno w obszarze zawodowym jak i osobistym.

Zaprezentowane zostaną także elementy programów rozwojowych, realizowanych przez Fundację Marka Kamińskiego, które wspierają rozwój różnych grup społecznych i zawodowych, w tym m.in. managerów i kadrę zarządzającą firm.

Każdy  z nas ma swój biegun, swój cel, marzenie, wyzwanie. Od naszej motywacji  i zaangażowania zależy czy wyruszymy w, czasem niełatwą, podróż, by go  osiągnąć. „Biegun” bywa czymś realnym – konkretnym miejscem na  mapie, ale też pewnym pożądanym, ale niekoniecznie określonym stanem,  np. wolnością, szczęściem, spełnieniem. Czasem brak nam motywacji, wiary  w swoje możliwości, innym razem nie mamy pomysłu albo wszystko wokół  jest wydaje się być przeciwko nam.

Spotkanie z elementami warsztatu zaprezentuje główne założenia Metody „Biegun”, której  twórcą jest Marek Kamiński. Metoda jest sztuką osiągania celów opartą na  doświadczeniu życiowym wybitnego podróżnika i pisarza. Jej główną funkcją  która ma kilka kroków i  odbywa się na różnych poziomach (m.in. wyznaczanie celu, określanie ryzyka, wizualizacja, ćwiczenia fizyczne i etc.). Może być jednak stosowana na każdej płaszczyźnie naszego życia i obejmować realizację zarówno celów osobistych, jak i biznesowych. Staje się ona  wielowymiarową i fascynującą podróżą, której celem jest nadanie naszemu życiu wyjątkowej wartości i poszukiwaniem spełnienia i szczęścia. Umiejętności miękkie, które można nabyć przy wykorzystaniu tej metody, stają się przydatne w życiu codziennym, na każdym kroku.

Jeśli chcesz podjąć wyzwanie postawienia w swoim życiu nowych celów albo wyznaczenia nowych dróg do szczęścia: nowej pracy czy  rozwoju w obszarze biznesu – zapraszamy do udziału. Liczba miejsc ograniczona.

Prosimy o rejestrację poprzez formularz (przycisk ZAPISZ SIĘ poniżej)

 

–/–

Marek Kamiński: podróżnik, polarnik, przedsiębiorca. Jako pierwszy zdobył oba bieguny Ziemi w ciągu jednego roku bez pomocy z zewnątrz: 23 maja 1995 roku wraz z Wojciechem Moskalem dotarł na biegun północny, a 27 grudnia 1995 roku zdobył samotnie biegun południowy.

Fundacja Marka Kamińskiego od 1996 roku pomaga chorym dzieciom i młodzieży w pokonywaniu barier i realizacji marzeń. Organizujemy warsztaty, obozy i wyprawy w celu dostarczenia wsparcia psychologicznego i pokazania możliwości, jakie przed nimi stoją. Projekty charytatywne mają na celu wspieranie rozwoju dzieci niepełnosprawnych i cierpiących na szczególnie uciążliwe i nieuleczalne choroby oraz spełnienie ich marzeń o normalnym życiu. Staramy się za wszelką cenę pomóc im uwierzyć w siebie. Uwierzyć, że to co pozornie jest niemożliwie dzięki pracy i wierze w sukces stanie się możliwe!

–/–

Szczegóły

Data:
19 lutego 2018
Czas:
18:00 - 20:00
Wydarzenie Categories:
, , ,

Organizator

Olivia Business Centre
Email:
komunikacja@oliviacentre.com
Strona internetowa:
http://www.oliviacentre.com/

Miejsce

Olivia Sky Club (budynek Olivia Tower, 12. piętro)
ul. Grunwaldzka 472
Gdańsk,
+ Google Map