Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Autoprezentacja, wystąpienia publiczne i storytelling

09:30 - 15:30

PLN 159
2019
12.12
  • To wydarzenie minęło.

Masz produkt, ale wyzwaniem jest jego prezentacja? Ciężkim orzechem do zgryzienia są dla ciebie wystąpienia publiczne? Zastanawiasz się, jak zapanować nad stresem przed ważnym spotkaniem? Weź udział w warsztatach Agencji Rozwoju Pomorza.

Kiedy i Gdzie?
Warsztaty odbędą się 12 grudnia w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza, w kompleksie biznesowym Olivia Business Centre w Gdańsku, al. Grunwaldzka 472D, 12 piętro.

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy: https://bit.ly/3836WVe

Dobra opowieść tworzy wartość, więc wykorzystaj storytelling i visual storytelling w budowaniu marki. Poznaj techniki oddechowe, które pomogą zapanować nad stresem i przygotować się do wymagających spotkań i wystąpień publicznych. Popracuj z własną motywacją zanim spotkasz się z klientami. Postaw na prawdziwość i autentyczność, i opowiedz swoją historię.

Szkolenie poprowadzą:
Maria Olszewska – od 2013 jest właścicielką firmy doradczej MjjO. Prowadzi szkolenia i doradztwo z zakresu fundraisingu, crowdfundingu, nawiązywania relacji biznesowych w językach polskim, angielskim, włoskim. Ma doświadczenie w konferansjerce i organizacji imprez kulturalnych, wydarzeń szkoleniowych, produkcji teatru niezależnego. Współpracowała m.in. z Miastem Gdańsk, Europejskim Centrum Komunikacji i Kultury w Warszawie, Inkubatorem Przedsiębiorczości Starter, Oliwską Grupą Konsultingową, Polskim Stowarzyszeniem Fundraisingu, Centrum Arrupe, Inhope International Association of Internet Hotlines z Holandii, International Shang Shung Institute z Włoch, Uniwersytetem Morskim w Gdyni, Akademią Marynarki Wojennej w Gdyni. Prywatnie miłośniczka aktorstwa występująca w teatrze niezależnym.

Adam Majewski – autor licznych publikacji oraz podróżnik, trener biznesu, wykładowca akademicki. Od 2003 w branży public relations. Był rzecznikiem prasowym, dyrektorem wydawnictwa i prezesem agencji PR. Uprawia kolarstwo przełajowe i pisze o rowerach dla prasy. Miłośnik podróżowania, w szczególności po Syberii i Ałtaju.

Szczegóły

Data:
12 grudnia 2019
Czas:
09:30 - 15:30
Koszt:
PLN 159
Wydarzenie Categories:
,
Strona internetowa:
https://www.szkolenia.arp.gda.pl/1373,zobacz-wszystkie?tresc=14915&fbclid

Organizator

Agencja Rozwoju Pomorza
Telefon:
58 32 33 100
Email:
sekretariat@arp.gda.pl
Strona internetowa:
www.arp.gda.pl

Miejsce

Agencja Rozwoju Pomorza
Al. Grunwaldzka 472 D
Gdańsk, 80-309
+ Google Map