Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Aktywa i Pasywa – Klub Kobieta i Pieniądze

18:00 - 20:00

PLN19
2019
17.07
  • To wydarzenie minęło.

Zapraszamy do uczestnictwa w nowo powstałych Klubach “Kobieta i Pieniądze” w całej Polsce!

Kluby zrzeszają kobiety, które chcą być niezależne i wolne finansowo. Spotykamy się, wymieniamy doświadczeniami, tworzymy wspólne biznesy, budujemy społeczność kobiet niezależnych i edukujemy wg metody 7 Kroków Edukacji Finansowej Dla Kobiet. 

Projekt powstał w oparciu o doświadczenie i edukację przekazywaną przez Dominikę Nawrocką w jej książce. Dominika na swej ścieżce życiowej doświadczyła wielu mocnych momentów, które doprowadziły ją do tego, co dzisiaj robi: prowadzi biznes, inwestuje i edukuje inne kobiety. Wraz z grupą fantastycznych kobiet buduje społeczność kobiet w całej Polsce, a niedługo być może i za jej granicami.

Spotykamy się co miesiąc w wybranym miejscu na kawę i wspólną edukację. Mamy też chwilę na networking i poznawanie się nawzajem. Następnie przez ok. 45 minut prowadzony jest panel edukacyjny. Na każdym klubie mamy inny fascynujący temat! Uczestnictwo w Klubie to koszt minimalny, który pozwoli nam na pokrycie logistyki klubu: 19 zł. Zapisz się już dzisiaj, aby otrzymywać także zaproszenia na kolejne kluby.

Co otrzymasz na klubie?

  1. możliwość poznania świetnych, otwartych kobiet, takich jak Ty!
  2. edukację finansową, dzięki której zbudujesz bezpieczne i stabilne życie, bez zmartwień finansowych
  3. zyskasz nowe możliwości, inspiracje i przyjaźnie
  4. otrzymasz materiały edukacyjne i bonusy od zaprzyjaźnionych partnerów
  5. kto wie, co jeszcze wspaniałego może się wydarzyć? 🙂

Po zapisaniu się do Klubu i opłaconej rezerwacji miejsca na pierwszym spotkaniu, będziesz też otrzymywać informacje o kolejnych klubach, tak długo, jak będziesz chciała być z nami. Zapraszamy Cię serdecznie!

 

Informacje o miejscu spotkania i pozostałe instrukcje otrzymasz na mail i SMS 3 dni przed spotkaniem Klubu oraz w dniu Klubu.Całkowity czas spotkania nie przekroczy dwóch godzin. Zapisz datę spotkania w kalendarzu już teraz.

Informujemy, że można uiścić opłatę bezpośrednio na spotkaniu, ale jej cena wzrasta do 29,00 zł.

Ambasadorka Klubu Kobiety i Pieniądze w Gdańsku: Justyna Leszcz.

Szczegóły

Data:
17 lipca 2019
Czas:
18:00 - 20:00
Koszt:
PLN19
Wydarzenie Categories:
,

Organizator

Klub Kobieta i Pieniądze
Strona internetowa:
kobietaipieniadze.pl