Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

4 best ways to make a corporate your client – webinar w języku angielskim

13:00 - 14:00

2020
06.05
  • To wydarzenie minęło.

Co środę na O4 Coworking czeka na Was bezpłatne spotkanie online z ekspertami różnych branż. Celem webinarów jest wzmocnienie Twoich kompetencji biznesowych i pomoc w rozwoju Twojej firmy. Zdobądź nowe umiejętności, rozwiń siebie i swój biznes.

6 maja, o 13:00 – 4 best ways to make a corporate your client!

Spotkanie w języku angielskim z Magnusem Melanderem

Czy wiesz, że w firmie, w której pracuje 500 osób statycznie siedmioro z nich podejmuje decyzje dotyczące współpracy biznesowej, czy zakupu usług?
Czy wiesz, że spotykając na konferencji przedstawiciela dużej firmy nie dobijesz z nim żadnego deala? Tak, to okrutna informacja, ale to nie tam znajdziesz osobę, z którą nawiążesz współpracę!
Dlaczego współpraca małych firm z dużymi korporacjami jest tak ważna i ceniona, oraz co zrobić, żeby to Twoja firma miała szansę nawiązać współpracę z gigantem?

Z tymi i wieloma innymi zagadnieniami dotyczącymi skutecznej współpracy biznesowej rozprawi się nasz coworkingowy mentor, ekspert, który pomógł już tysiącom startupów na całym świecie. W końcu człowiek, współpracujący na co dzień z gigantami, który przez ostatnie 34 lata zasiadał na kierowniczych stanowiskach w APPLE, IBM, czy 3com, jest inwestorem i stworzył mnóstwo, świetnie prosperujących biznesów ma sporo wiedzy do przekazania 🙂 Zazwyczaj spotkać go można na ogromnych, międzynarodowych konferencjach – na szczęście od lat współpracuje z O4 Coworking, więc udało nam się go namówić, żeby i z nami, bez wychodzenia z domu, podzielił się swoją tajemną wiedzą 😉

Dołączcie do wydarzenia, zarezerwujcie sobie czas w środę o 13:00, przygotujcie pytania i spędźcie wartościowy czas z wybitnym ekspertem! Do zobaczenia w środę!


Meet us every Wednesday at O4 Coworking, where team of experts is waiting just to share their knowledge with you. We want to be a witness of your business blooming. We will support you the best way we can.
6th May, 1 p.m. – watch webinar with Magnus Melander: “4 best ways to make a big corporate your client!

Have you ever heard that in 500 employees company only 7 of them are decision makers in purchase?
Have you ever heard that you will not close a deal during conference’s chitchat with corporate representative? It’s rough but this is not the place where you will find the right person to sale a product. Why cooperation between corpo and startups, SOHO and SME is so important and how to be a respected business partner for a giant?

Magnus Melander – mentor in our coworking will give you some pros tips. Magnus has helped a bunch of dozens startups all over the world, as he is working with corporations on daily basis. For last 34 years he was a high-level executive in Apple, IBM and 3com. He is totally busy inwestor, but especially for us (means YOU and us) he is willing to share nearly alchemic knowledge about business. Join the event this Wednesday at 1 p.m. and prepare some questions to amaze our expert.

Szczegóły

Data:
6 maja
Czas:
13:00 - 14:00
Wydarzenie Categories:
, ,

Organizator

O4 Coworking
Email:
info@o4.network
Strona internetowa:
o4.network