Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

3camp powered by Interizon

19:00 - 21:00

Darmowy
2017
28.09
  • To wydarzenie minęło.

Olivia Business Centre wraz z Pomorskim Klasterem ICT Interizon pragnie zaprosić Państwa do Olivia Sky Club (Olivia Business Centre, Olivia Tower, 12. piętro) na piąte spotkanie w ramach  serii 3camp powered by Interizon. Spotkania te mają na celu zgromadzenie ludzi, którzy przyjechali do Gdańska, Gdyni czy Sopotu z całego świata i postanowili tu pracować i żyć.

Podczas spotkania nasi goście będą dzielić się wiedzą na temat branży IT i pokrewnych dziedzin oraz rozmawiać na temat życia w Trójmieście z perspektywy ekspatrianta.

 

HARMONOGRAM SPOTKANIA

19:00 – 19:15 Maciej Grabski – inwestor i właściciel OBC, przemówienie inauguracyjne
19:15 – 19:45  

thyssenkruppPrzeprowadzka do Gdańska i życie w nim – aklimatyzacja w międzynarodowej firmie

19:45 – 20:15 Nazeen Koonda-Masood, Malezyjka w Trójmieście

Nazeen, specjalistka ds. PR i komunikacji przeprowadziła się do Gdańska na początku 2017 roku. Czerpanie radości z życia to dla niej podróżowanie, nurkowanie, czytanie książek, poznawanie ludzi i jedzenie. Niekoniecznie w takiej kolejności.

20:15 – 20:30  

Przerwa na kawę

 

20:30 – 21:00 Robert GrisdaleDzieci trzeciej kultury

Dyrektorem British International School w Gdańsku jest Robert Grisdale mający duże doświadczenie w dziedzinie edukacji międzynarodowej. Pan Grisdale wcześniej przez siedem lat pracował jako nauczyciel i koordynator KS2 w British School w Warszawie. Następnie przez siedem lat był dyrektorem szkoły podstawowej i fundacyjnej Garden International School, Rayong w Tajlandii. Na początku swojej kariery pracował jako urzędnik ds. badań na Uniwersytecie Cambridge, gdzie opracowywał wiele publikacji dla Urzędu ds. Kwalifikacji i Programów Nauczania w Wielkiej Brytanii. Co więcej, jest współautorem wielu polskich zeszytów ćwiczeń do nauki matematyki z serii „Matematyka wokół nas”. Robert Grisdale posiada cztery stopnie naukowe. Ukończył Uniwersytet w Cambridge, uzyskując tytuł magistra w zakresie badań edukacyjnych; Instytut Edukacji na Uniwersytecie w Londynie, gdzie uzyskał tytuł magistra w zakresie efektywności i poprawy funkcjonowania szkół; Uniwersytet w Bangor, gdzie uzyskał uprawnienia pedagogiczne do nauczania języka angielskiego jako języka obcego oraz Uniwersytet w Durham, gdzie studiował geografię i uzyskał tytuł licencjata (z wyróżnieniem). Jest również doświadczonym wizytatorem szkolnym Kolegium Szkół Międzynarodowych (CIS) oraz międzynarodowym brydżystą. Pan Grisdale jest dyrektorem British International School w Gdańsku od czerwca 2013 roku.

 

21:00  Networking


Spotkanie odbędzie się w języku angielskim. Udział jest bezpłatny, jednak wymagana jest rejestracja ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Dołącz do nas, ucz się, relaksuj i poznawaj wspaniałych ludzi!

 

Szczegóły

Data:
28 września 2017
Czas:
19:00 - 21:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
, , ,
Strona internetowa:
https://www.meetup.com/pl-PL/3camp-powered-by-Interizon/events/243286431/?rv=ea1&https=on

Organizator

Interizon
Strona internetowa:
interizon.pl

Miejsce

Olivia Sky Club (budynek Olivia Tower, 12. piętro)
ul. Grunwaldzka 472
Gdańsk,
+ Google Map