What's on?

Olivia Sports 2018/19

 

OLIVIA SPORTS 2018/19
Day Date Time Team #1 Team #2 Result
MATCHDAY 1 (rest: PwC)
Wednesday 10.10 19.00 CityFit CCC 12 5
Wednesday 10.10 20.00 Energa Obrót Bayer 5 6
Wednesday 10.10 21.00 Fundacja Lechii Gdańsk thyssenkrupp 10 2
Thursday 11.10 19.00 POIIB DTN Energa pstpn
Thursday 11.10 20.00 AirHelp Olivia Business Centre 1 4
Thursday 11.10 21.00 Fujifilm Staples 1 9
Wednesday 17.10 19.00 HK Finance Ricoh pstpn
Wednesday 17.10 20.00 Arrow Electronics Agencja Rozwoju Pomorza pstpn
MATCHDAY 2 (rest: CCC)
Wednesday 17.10 21.00 Bayer PwC pstpn
Thursday 18.10 19.00 thyssenkrupp CityFit 0 7
Thursday 18.10 20.00 DTN Energa Energa Obrót 9 2
Thursday 18.10 21.00 Olivia Business Centre POIIB pstpn
Wednesday 24.10 19.00 Ricoh AirHelp 3 8
Wednesday 24.10 20.00 HK Finance Fujifilm 10 5
Wednesday 24.10 21.00 Agencja Rozwoju Pomorza Fundacja Lechii Gdańsk pstpn
Thursday 25.10 19.00 Staples Arrow Electronics 4 2
MATCHDAY 3 (rest: Staples)
Thursday 25.10 20.00 CCC thyssenkrupp pstpn
Thursday 25.10 21.00 Energa Obrót Olivia Business Centre 5 9
Wednesday 07.11 19.00 Bayer DTN Energa 3 5
Wednesday 07.11 20.00 CityFit Agencja Rozwoju Pomorza 11 4
Wednesday 07.11 21.00 Fundacja Lechii Gdańsk PwC pstpn
Thursday 08.11 19.00 AirHelp Fujifilm 6 5
Thursday 08.11 20.00 Arrow Electronics HK Finance 4 12
Thursday 08.11 21.00 POIIB Ricoh 3 6
MATCHDAY 4 (rest: Fujifilm)
Wednesday 14.11 19.00 DTN Energa CCC 5 3
Wednesday 14.11 20.00 Agencja Rozwoju Pomorza thyssenkrupp 7 8
Wednesday 14.11 21.00 Olivia Business Centre Bayer 11 5
Thursday 15.11 19.00 Staples CityFit = =
Thursday 15.11 20.00 AirHelp Arrow Electronics 7 3
Thursday 15.11 21.00 Ricoh Energa Obrót 5 5
Wednesday 21.11 19.00 HK Finance Fundacja Lechii Gdańsk 9 3
Wednesday 21.11 20.00 PwC POIIB 7 0
MATCHDAY 5 (rest: HK Finance)
Wednesday 21.11 21.00 CCC Agencja Rozwoju Pomorza 8 16
Thursday 22.11 19.00 DTN Energa Olivia Business Centre = =
Thursday 22.11 20.00 thyssenkrupp Staples 5 10
Thursday 22.11 21.00 Energa Obrót Fujifilm 4 3
Wednesday 28.11 19.00 Bayer Ricoh 14 5
Wednesday 28.11 20.00 POIIB Arrow Electronics 7 4
Wednesday 28.11 21.00 CityFit PwC 5 4
Thursday 29.11 19.00 Fundacja Lechii Gdańsk AirHelp 7 5
MATCHDAY 6 (rest: Ricoh)
Thursday 29.11 20.00 Olivia Business Centre CCC 24 3
Thursday 29.11 21.00 Staples Agencja Rozwoju Pomorza 7 2
Wednesday 05.12 19.00 HK Finance thyssenkrupp 10 2
Wednesday 05.12 20.00 PwC DTN Energa 8 0
Wednesday 05.12 21.00 AirHelp CityFit 3 6
Thursday 06.12 19.00 Fujifilm Bayer 4 12
Thursday 06.12 20.00 Arrow Electronics Energa Obrót 3 3
Thursday 06.12 21.00 POIIB Fundacja Lechii Gdańsk = =
MATCHDAY 7 (rest: Bayer)
Wednesday 12.12 19.00 CCC Staples
Wednesday 12.12 20.00 thyssenkrupp AirHelp
Wednesday 12.12 21.00 Agencja Rozwoju Pomorza HK Finance
Thursday 13.12 19.00 Olivia Business Centre Ricoh
Thursday 13.12 20.00 PwC Arrow Electronics
Thursday 13.12 21.00 DTN Energa Fujifilm
Wednesday 19.12 19.00 CityFit POIIB
Wednesday 19.12 20.00 Energa Obrót Fundacja Lechii Gdańsk
MATCHDAY 8 (rest: AirHelp)
Wednesday 19.12 21.00 Ricoh CCC
Thursday 20.12 19.00 HK Finance Staples
Thursday 20.12 20.00 Arrow Electronics DTN Energa
Thursday 20.12 21.00 Fujifilm Olivia Business Centre
Wednesday 09.01 19.00 PwC Agencja Rozwoju Pomorza
Wednesday 09.01 20.00 POIIB thyssenkrupp
Wednesday 09.01 21.00 Energa Obrót CityFit
Thursday 10.01 19.00 Fundacja Lechii Gdańsk Bayer
MATCHDAY 9 (rest: thyssenkrupp)
Thursday 10.01 20.00 Olivia Business Centre Arrow Electronics
Thursday 10.01 21.00 Ricoh Fujifilm
Wednesday 16.01 19.00 CCC HK Finance
Wednesday 16.01 20.00 Staples AirHelp
Wednesday 16.01 21.00 Agencja Rozwoju Pomorza POIIB
Thursday 17.01 19.00 DTN Energa Fundacja Lechii Gdańsk
Thursday 17.01 20.00 Bayer CityFit
Thursday 17.01 21.00 PwC Energa Obrót
MATCHDAY 10 (rest: POIIB)
Wednesday 23.01 19.00 AirHelp HK Finance
Wednesday 23.01 20.00 Fujifilm CCC
Wednesday 23.01 21.00 Arrow Electronics Ricoh
Thursday 24.01 19.00 PwC Staples
Thursday 24.01 20.00 Fundacja Lechii Gdańsk Olivia Business Centre
Thursday 24.01 21.00 Energa Obrót Agencja Rozwoju Pomorza
Wednesday 30.01 19.00 CityFit DTN Energa
Wednesday 30.01 20.00 Bayer thyssenkrupp
MATCHDAY 11 (rest: DTN Energa)
Wednesday 30.01 21.00 CCC AirHelp
Thursday 31.01 19.00 Fujifilm Arrow Electronics
Thursday 31.01 20.00 Olivia Business Centre CityFit
Thursday 31.01 21.00 HK Finance POIIB
Wednesday 06.02 19.00 Ricoh Fundacja Lechii Gdańsk
Wednesday 06.02 20.00 Agencja Rozwoju Pomorza Bayer
Wednesday 06.02 21.00 Staples Energa Obrót
Thursday 07.02 19.00 PwC thyssenkrupp
MATCHDAY 12 (rest: Fundacja Lechii Gdańsk)
Thursday 07.02 20.00 Arrow Electronics CCC
Thursday 07.02 21.00 POIIB AirHelp
Wednesday 27.02 19.00 Energa Obrót HK Finance
Wednesday 27.02 20.00 Bayer Staples
Wednesday 27.02 21.00 CityFit Ricoh
Thursday 28.02 19.00 PwC Fujifilm
Thursday 28.02 20.00 DTN Energa Agencja Rozwoju Pomorza
Thursday 28.02 21.00 thyssenkrupp Olivia Business Centre
MATCHDAY 13 (rest: Energa Obrót)
Wednesday 06.03 19.00 CCC POIIB
Wednesday 06.03 20.00 Arrow Electronics Fundacja Lechii Gdańsk
Wednesday 06.03 21.00 HK Finance Bayer
Thursday 07.03 19.00 Staples DTN Energa
Thursday 07.03 20.00 AirHelp PwC
Thursday 07.03 21.00 Fujifilm CityFit
Wednesday 13.03 19.00 Ricoh thyssenkrupp
Wednesday 13.03 20.00 Olivia Business Centre Agencja Rozwoju Pomorza
MATCHDAY 14 (rest: Agencja Rozwoju Pomorza)
Wednesday 13.03 21.00 Fundacja Lechii Gdańsk CCC
Thursday 14.03 19.00 CityFit Arrow Electronics
Thursday 14.03 20.00 DTN Energa HK Finance
Thursday 14.03 21.00 Energa Obrót POIIB
Wednesday 20.03 19.00 Bayer AirHelp
Wednesday 20.03 20.00 thyssenkrupp Fujifilm
Wednesday 20.03 21.00 PwC Ricoh
Thursday 21.03 19.00 Olivia Business Centre Staples
MATCHDAY 15 (rest: Olivia Business Centre)
Thursday 21.03 20.00 Fundacja Lechii Gdańsk CityFit
Thursday 21.03 21.00 CCC Energa Obrót
Wednesday 27.03 19.00 AirHelp DTN Energa
Wednesday 27.03 20.00 Arrow Electronics thyssenkrupp
Wednesday 27.03 21.00 POIIB Bayer
Thursday 28.03 19.00 Fujifilm Agencja Rozwoju Pomorza
Thursday 28.03 20.00 HK Finance PwC
Thursday 28.03 21.00 Ricoh Staples
MATCHDAY 16 (rest: Arrow Electronics)
Wednesday 03.04 19.00 Bayer CCC 8 6
Wednesday 03.04 20.00 Ricoh DTN Energa
Wednesday 03.04 21.00 Fujifilm POIIB
Thursday 04.04 19.00 AirHelp Agencja Rozwoju Pomorza
Thursday 04.04 20.00 PwC Olivia Business Centre
Thursday 04.04 21.00 CityFit HK Finance
Wednesday 10.04 19.00 Fundacja Lechii Gdańsk Staples 8 6
Wednesday 10.04 20.00 thyssenkrupp Energa Obrót
MATCHDAY 17 (rest: CityFit)
Wednesday 10.04 21.00 Bayer Arrow Electronics
Thursday 11.04 19.00 Olivia Business Centre HK Finance
Thursday 11.04 20.00 Agencja Rozwoju Pomorza Ricoh
Thursday 11.04 21.00 DTN Energa thyssenkrupp
Wednesday 17.04 19.00 Staples POIIB
Wednesday 17.04 20.00 Energa Obrót AirHelp
Wednesday 17.04 21.00 CCC PwC
Thursday 18.04 19.00 Fundacja Lechii Gdańsk Fujifilm

 

TEAM GP PTS GD
1 CityFit 5 15 25
2 Olivia Business Centre 4 12 34
3 HK Finance 4 12 27
4 Staples 5 12 18
5 Bayer 6 12 12
6 Fundacja Lechii Gdańsk 4 9 6
7 DTN Energa 4 9 3
8 AirHelp 6 9 2
9 PwC 3 6 14
10 Energa Obrót 6 5 -11
11 Ricoh 4 4 -11
12 Agencja Rozwoju Pomorza 4 3 -5
13 POIIB 3 3 -7
14 thyssenkrupp 5 3 -27
15 Arrow Electronics 5 1 -17
16 Fujifilm 5 0 -23
17 CCC 4 0 -40

Z prawa do przełożenia meczu skorzystały: Agencja Rozwoju Pomorza, DTN Energa, Staples, thyssenkrupp.