Co dzieje się w Olivia Business Centre?

Olivia Business Centre wita Was na infoShare!

Nie mogło być inaczej. Olivia Business Centre, najdynamiczniejszy hub biznesowy w Polsce, celujący w nowoczesne technologie, wspierający ciekawe inicjatywy, wierzący w silę startupów i niestandardowe pomysły, patronuje infoShare - największej konferencji w Europie Środkowo-Wschodniej koncentrującej się na technologii, nowych mediach i wsparciu dla młodych firm.

Tegoroczny infoShare (w gdańskim Amber Expo już od 17 do 19 maja) to ponad 100 prelegentów z całego świata, kilka równoległych ścieżek tematycznych, liczne warsztaty, około 5000 uczestników oraz Startup Contest. Po raz pierwszy w historii infoShare na gości wydarzenia czeka specjalna scena dedykowana zagadnieniom marketingowym. 17 maja najlepsi z najlepszych podzielą się swoją wiedzą z uczestnikami i zdradzą tajniki dotyczące content marketingu, personal brandingu i wirtualnej rzeczywistości oraz jej benefitów komunikacyjnych. Opowiedzą też, jak skutecznie dotrzeć do współczesnego konsumenta, o trendach w nowoczesnej sprzedaży i jej mariażu z contentem. 

Po szczegóły zapraszamy na stronę konferencji.

A tymczasem… Wszystkich Uczestników konferencji zapraszamy do Ogrodu Olivia Business Centre  w hali Amber Expo podczas infoShare (ten na patio wciąż się tworzy, ale jego namiastkę poczujecie już 17 maja). Na pewno nas znajdziecie:) Niech was prowadzą: dobra energia, pozytywne nastawienie i moc (atrakcji!)

Zapewniamy Wam:

  • miejsce do odpoczynku,
  • networkingu,
  • wymiany ciekawostek i wrażeń,
  • dobre (i zdrowe!) napoje,
  • trochę gier (starych i nowych, ale na pewno tych the best!) 
  • i pozytywne zakręcenie.

Zobaczycie też, kto tworzy nasze Olivia Business Centre!:)

 

 

 Szybka aktualizacja zdjęciowa:)

 

 Więcej na miejscu! ZAPRASZAMY! :)