Co dzieje się w Olivia Business Centre?

Olivia Bus ma nowy przystanek!

Olivia Bus wciąż kursuje!

Olivia nie ogranicza się, jak wiecie, tylko do oferowania powierzchni najmu… Od początku realizujemy mnóstwo projektów, które mają sprawić, że życie Rezydentów i Pracowników naszego centrum stanie się łatwiejsze:) Poza carpoolingiem i szeregiem udogodnień dla rowerzystów oferujemy też Olivia Bus, który od września ma nowy przystanek! 

Proponujemy Wam przejazd na trasie Piotrowska-Świętokrzyska-OBC. Wybór trasy jest nieprzypadkowy. Zgodnie z wynikami ankiet przeprowadzonych wśród Rezydentów, Ujeścisko jest dzielnicą, z której najtrudniej Wam bezpośrednio dojechać do OBC. Często jedynym wyborem jest więc samochód… Od teraz możecie stąd dojeżdżać bezpośrednio, bez dodatkowych przystanków, w komfortowych warunkach shuttle busem Olivii.

Przy okazji:) poznacie pracowników innych firm, nadrobicie zaległości w lekturze, zrobicie poranny przegląd prasy czy odpiszecie na zaległe maile od przyjaciół (na pokładzie jest WiFi).

Nasza usługa obejmuje dwa kursy poranne dwa powrotne.

Gdzie są przystanki busa?

Parking przy ul. Piotrkowskiej

Parking (park&ride) przy pętli tramwajowej Łostowice-Świętokrzyska

OBC: przystanek naprzeciwko Hali Olivii

Chcę jeździć Funbusem! Jak mam się zapisać?

Chcesz podróżować z nami, napisz na bus@oliviacentre.com w mailu podając następujące dane: imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu oraz interesujące Cię godziny odjazdu. W odpowiedzi wyślemy Ci wszelkie niezbędne informacje:)

Cena to wciąż 10zł!

Zapraszamy!