Co dzieje się w Olivia Business Centre?

OBC za kółkiem, czyli autobus Olivii!

Jeśli do Olivia Business Centre dojeżdżacie z Ujeściska czy okolic ulicy Świętokrzyskiej, możecie korzystać z naszego autobusu!

Przyjedźmy razem Autobusem OBC

Olivia nie ogranicza się, jak wiecie, tylko do oferowania powierzchni najmu… Od początku realizujemy mnóstwo projektów, które mają sprawić, że życie Rezydentów i Pracowników naszego centrum stanie się łatwiejsze:) Autobus - kursujący testowo od maja 2017 roku - jest tego doskonałym przykładem.

Proponujemy Wam przejazd na trasie Ujeścisko (Piotrkowska)-Havla-Olivia

Przy okazji:) poznacie pracowników innych firm, nadrobicie zaległości w lekturze, zrobicie poranny przegląd prasy czy odpiszecie na zaległe maile od przyjaciół (na pokładzie jest WiFi).

Rozkład jazdy

 

Gdzie są przystanki busa?

Ujeścisko: parking przy ul. Piotrkowskiej

Havla: przystanek Havla

OBC: przystanek naprzeciwko Hali Olivii

Chcę jeździć! Jak mam się zapisać?

Chcesz podróżować z nami, napisz na bus@oliviacentre.com w mailu podając następujące dane: imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu oraz interesujące Cię godziny odjazdu. W odpowiedzi wyślemy Ci wszelkie niezbędne informacje:)

Jak zakupić bilet?

Bilety zakupić i odebrać można w godzinach 11:00 – 14:00 w Biurze Myjni Auto Euro. Bilety na kolejny miesiąc sprzedajemy od ok 25 dnia poprzedniego miesiąca. Cena od maja 2018 wynosi 50 złotych. 

Informacje dodatkowe