Co dzieje się w Olivia Business Centre?

OBC za kółkiem, czyli autobus Olivii!

Jeśli do Olivia Business Centre dojeżdżacie z Ujeściska, mamy dla Was superwiadomość. Od 2 maja na trasie Ujeścisko-Olivia kursuje nasz testowy Funbus:)

Przyjedźmy razem OBC Funbus

Olivia nie ogranicza się, jak wiecie, tylko do oferowania powierzchni najmu… Od początku realizujemy mnóstwo projektów, które mają sprawić, że życie Rezydentów i Pracowników naszego centrum stanie się łatwiejsze:) Testowy autobus jest tego doskonałym przykładem.

Proponujemy Wam przejazd na trasie Ujeścisko-OBC. Wybór trasy jest nieprzypadkowy. Zgodnie z wynikami ankiet przeprowadzonych wśród Rezydentów, Ujeścisko jest dzielnicą, z której najtrudniej Wam bezpośrednio dojechać do OBC. Często jedynym wyborem jest więc samochód… Od teraz możecie stąd dojeżdżać bezpośrednio, bez dodatkowych przystanków, w komfortowych warunkach shuttle busem Olivii.

Przy okazji:) poznacie pracowników innych firm, nadrobicie zaległości w lekturze, zrobicie poranny przegląd prasy czy odpiszeciena zaległe maile od przyjaciół (na pokładzie jest WiFi).

Nasza (testowa wciąż) usługa obejmuje dwa kursy poranne – odjazd o godzinie 6:15 i 8:00 i dwa powrotne - odjazd o 15:00 i 17:10. 

Gdzie są przystanki busa?

Ujeścisko: parking przy ul. Piotrkowskiej

OBC: przystanek naprzeciwko Hali Olivii

 

Chcę jeździć Funbusem! Jak mam się zapisać?

Chcesz podróżować z nami, napisz na bus@oliviacentre.com w mailu podając następujące dane: imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu oraz interesujące Cię godziny odjazdu. W odpowiedzi wyślemy Ci wszelkie niezbędne informacje:)

Jaka jest cena usługi?

Cena majowa, testowa, wynosi 10 złotych. 

Zapraszamy!