Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

III Debata Metropolitalna: konkurencyjność metropolii

11:00 - 13:00

2018
19.04
  • To wydarzenie minęło.

Przed nami kolejna, trzecia już Metropolitalna Debata w Olivii. Wraz z „Dziennikiem Bałtyckim” – organizatorem przedsięwzięcia i jego partnerem merytorycznym, stowarzyszeniem Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot zastanawiamy się nad tym, jak budować silną metropolię, dobrze służącą mieszkańcom naszego regionu. W Olivia Business Centre przez całe półrocze 2018 roku spotykają się przedstawiciele samorządów, uczelni, instytucji kultury, sztuki, przedsiębiorcy i politycy, poruszając tematy najistotniejsze dla naszej aglomeracji.

Już 19 kwietnia w Olivii porozmawiamy o tym, jak metropolia pomorska może sprostać wymogom konkurencji z innymi ośrodkami metropolitalnymi w Polsce i Europie.

Debata „Metropolia na Pomorzu: jak konkurować w skali kraju i Europy”. Wśród zagadnień: konkurencja w ramach metropolii pomiędzy ośrodkami miejskimi: wzmacnia, czy osłabia konkurencyjność obszaru metropolitalnego w wymiarze zewnętrznym? Atrakcyjność pomorskiej metropolii w oczach biznesu. Pomorski rynek pracy a metropolia. Jak zatrzymać w Pomorskiem kapitał ludzki?

Uczestnicy debaty:

  • Aleksandra Dulkiewicz, wiceprezydent Gdańska.
  • Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni.
  • Iwona Sagan, Uniwersytet Gdański.
  • Joanna Witkowska, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku.
  • Maciej Grabski, prezes Olivia Business Centre.

Początek spotkania w czwartek, 19 kwietnia godzinie 11:00. Debatę można będzie śledzić na żywo na profilu FB „Dziennika Bałtyckiego”.

Jeżeli chcesz wziąć udział w III Metropolitalnej Debacie w Olivii, zgłoś się za pomocą formularza dostępnego na stronie „Dziennika Bałtyckiego”. Napisz, jakie tematy związane z obszarem metropolitalnym Cię interesują. Drogą elektroniczną otrzymasz potwierdzenie możliwości udziału w debacie. Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Wejdź na stronę serwisu dedykowanego Metropolitalnym Debatom w Olivii 

Zgłoś chęć udziału w spotkaniu 

Szczegóły

Data:
19 kwietnia 2018
Czas:
11:00 - 13:00
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
http://www.dziennikbaltycki.pl/metropolia-na-pomorzu/metropolitalne-debaty-w-olivii/

Organizator

Dziennik Bałtycki
Strona internetowa:
www.dziennikbaltycki.pl

Miejsce

Olivia Sky Club (budynek Olivia Tower, 12. piętro)
ul. Grunwaldzka 472
Gdańsk,
+ Google Map